
| Parameter | Value |
|---|---|
| Width | 22.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Power Rating | 2 W |
| Height | 15 mm |
| Packaging | Tube |
| Lead Free | Lead Free |
| RoHS | Non-Compliant |
| Features | Universal Input |
| Min Input Voltage | 85 V, 120 V |
| Max Output Current | 133 mA |
| Max Input Voltage | 305 VAC, 430 VDC |
| Number of Outputs | 1 |
| Isolation Voltage | 3 kV |
| Output Power | 2 W |
| Efficiency | 75 % |
| Voltage - Output 1 | 15 V |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
